Jesteś tutaj: Home Europa Wschodnia Lwów - 5 dni
  • Rotator zdjęć
  • Rotator zdjęć
  • Rotator zdjęć
  • Rotator zdjęć
Lwów - 5 dni


Lwów - 5 dni


1 dzień
- wyjazd z Warszawy o godz.7.oo. Przejazd do Lwowa. Po drodze zwiedzanie Żółkwi - siedziby Sobieskich. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Lwowa; spacer Prospektem Swobody od opery do pl.Adama Mickiewicza, katedra, kaplica Boimów, rynek staromiejski, kościół Dominikanów, katedra ormiańska. Po południu - cmentarz Łyczakowski (najstarsza nekropolia w Europie m.in. z grobami Marii Konopnickiej, Gabrieli Zapolskiej i Artura Grottgera) i Orląt Polskich (młodych obrońców Lwowa poległych w 1918 r.). Obiadokolacja i nocleg. Uwaga! Wieczór można spędzić w Operze uważanej za jeden z najpiękniejszych teatrów operowych XIX wieku.

3 dzień - po śniadaniu całodzienna wycieczka po okolicach Lwowa; Olesko - zamek Jana III Sobieskiego, Podhorce - zamek Koniecpolskich, kościół św.Rodziny, Krzemieniec - miasto Juliusza Słowackiego. Złoczów - pałac i kościół Sobieskich, Zadworze - "polskie Termopile". Powrót na obiadokolację i nocleg.

4 dzień - po śniadaniu - d,c, zwiedzania Lwowa; Wysoki Zamek, uniwersytet Iwana Franko (dawniej Jana Kazimierza), Galeria Obrazów (największe zbiory malarstwa młodopolskiego), Ossolineum (budynek zaprojektowany m.in. przez gen.Józefa Bema). Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg.

5 dzień - po śniadaniu przejazd do Polski. Przyjazd do Warszawy po południu.

UWAGA!!:

Cena wycieczki jest przewidziana jest dla 40 osób + 3 opiekunów. Przedstawiony program jest propozycją, która może być dostosowana do oczekiwań grupy. Na życzenie przedstawiamy kalkulację dla mniejszych grup. Cena imprezy może ulec zmianie w przypadku zmiany ceny waluty lub paliwa. Cena obejmuje: transport autokarowy, opiekę pilota-przewodnika, noclegi i wyżywienie wg programu, ubezpieczenie uczestników, wstępy.

CENA WYCIECZKI:

590 zł/os

Gwarantujemy najlepszych pilotów-przewodników.